Otel Tasarımları

Otel tasarımı misafirlerinizin, tatil yada iş seyahati için geldiklerinde yerleştiklerini otelinizin tasarımıdır. Çok çok önemlidir çünkü, misafiriniz genellikle günlük yada haftalık olarak gelip kalır ama beğenirse, şehrinize yine yolu düşerse akıllarında kalmalısınız. Bunun yarısı sizin hizmetiniz, diğer yarısı otelinizin konforudur. İşte biz bu yarıya talibiz.

(Otelinizin sadece lobi, tek bir oda yada başka herhangi bir yerinin tasarımını da isteyebilirsiniz )

Otel tasarımı; ev, mağaza, solon, mutfak, banyo, konut, dış cephe, perde tasarımı gibi pek çok tasarımı barındırır. Belki şuan sayamadığımız bir sürü tasarımı daha…

Otelinizin iç mekanının ve dış mekanının göze hitap etmesi adeta çağırması lazımdır misafirlerinizi.

Misafir dış görünüşe aldandı geldi iş bitmeyecek ve asıl iş başlayacak çağırdığını kanıtlamalı, tasarım yanıltmamalı misafirinizi. Bunun içinde kaliteli ve konforlu malzeme lazımdır otelinize doğal olarak uygunda

İşte biz otelinizin ihtiyacı olan her tip ürün ve tasarımı sizin için araştırıp, temin edip, monte etmeye hazırız. Bu ürünler sizin bütçenize göre piyasanın en iyi ama en ucuz da ürünleri olacak. Çünkü her pahalı ürün kaliteli demek diye bir şey yoktur ve bizim uzmanlıklarımızdan biride piyasayı çok çok iyi bilmemizdir.

Dahası piyasanın en iyi ustaları ile çalışıyoruz. İç mimarı genellikle inşaat işini de yanında taşır çoğu kişi inşaat işlerinden ya hiç yada çok anlamadığından ustaların eline bakar ve usta sizin işten anlamadığınız fark ederse ve tembel birde ustaysa işinizi baştan savma yada kötü yapabilir. Bizim ustalarımız ve biz sizin işinizi kendi işimiz biliyoruz ve öyle sahipleniyoruz emin olun.

Doğru bir tasarım ile 3 yıldızlı oteliniz 5 yıldız konforunda bir otel olabilir. Buda müşteriler için ayrı bir cezbetme yoludur. Biz sizin için sizin işiniz için her şeyimiz ile hazır bekliyoruz.

Biz tasarımızı yaparken siz otelinizin tanıtım yada diğer işleri ile ilgilenebilirsiniz. Sizi zamandan emekten ve hatta bürü sürü gereksiz para harcamaktan kurtaracağız emin olun.

Otel tasarımınızı yaparken mümkün olan en az sesi çıkarmaya gayet ediyoruz ki, biz tasarımı yaparken sizde otelin diğer bölümlerinde misafir ağırlaya bilin diye

Hala kafanızda sorular varsa arayın tanışalım görüşelim kalan soruları da cevaplayalım


sosyal medyada paylaş
Etiketler: