Ofis Tasarımları

Ofis tasarımınıza talibiz çünkü ;

Ofis demek ikinci eviniz demek. Ofislerin tasarımı doğru yapılırsa siz yada çalışanlarınız o ofiste yorulmak bir yana nefes alırsınız. Başınızı kaldırdığınız anda dinlendiği hissedersiniz. Ofise gelmek çalışanlarınız ve sizin için için eziyet değil zevktir.

Peki nedir doğru Ofis tasarımı: Ofis tasarımı iş yerinize gelen misafir yada müşterinize sizinle ilgili ilk izlenimi verir. Daha sizle konuşmadan, karşılaşmadan bir fikir oluşturur kafasında insanların. Şöyle anlatalım bir herhangi bir kişi ile tanıştığınız an ister istemez kıyafetine bakarız, sonra konuşuruz beynini, düşüncelerini karakterini görür tanırız o kişi hakkındaki net fikrimiz oluşur ama konuşurken yada konuşmaya başlamadan önce üstü başı düzgün biri için daha olumlu fikirler ile konuşmaya başlarız. İşte ofis tasarımı da dışarıdan gelen için ilk andaki olumlu imajı verip sizle sohbete pozitif olarak oturması için lazımdır.

Çalışanlarınız için şarttır, ofis içinde rahat hareket sağlar, ofis için de gereksiz yada yanlış yerleştirilmiş hatta tıkıştırılmış eşyalar ile uğraşmazlar, böylece yerden eşyadan ve stres yapıcı gereksiz olumsuzluklardan kurtulup daha verimli çalışırlar.

Sadece aklımıza gelen birkaç özelliği vurguladık.

Aklınızda tasarım yaprak fikri oluşsa bile hala büyük bir soru var maliyeti. Hemen ona da cevap verelim Ad iç mimarlık hangi projeyi isterseniz isteyin size en uygun tasarımı piyasanın en uygun ve kaliteli ürünleri ile size sunar.

Dahası ofisiniz tasarımını yaparken (çalışan bir ofisse)  ofisinizde mümkün olan en kısa zamanı geçirmeye gayret ediyoruz. Önce Ofisinizi gezip gerekli işleri belirliyoruz. Sonra gelip mümkün olan en az sesi ve rahatsızlığı vermeye çalışıyoruz ki, siz diğer alanlarda çalışmaya devam edin,işiniz etkilenmesin diye ve en çabuk şekilde ofis tasarımınızı yapıp ayrılıyoruz ofisinizden. Size kalan ferah rahat bir ofiste çalışmak ve müşteri yada misafirlerinizi ağırlamak oluyor

Başta külfet gibi gelse de yapacağınız iş anlaşmaları, çalışanlarınızdaki verim artışı bu külfeti kat be kat giderecek emin olun.

Hala aklınızda ofis tasarımınız ile ilgili şüpheleriniz varsa arayın görüşelim tanışalım o şüpheleri de gidereli

Yeni bir projeniz mi var?

    Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje formumuzu doldurmanız  yeterli..


sosyal medyada paylaş
Etiketler: