Mağaza Tasarımları

Mağaza tasarımı önemlidir çünkü;

Mağaza içi iç mimar tasarımı müşterinin kendini özel hissettiği, aradığını rahat bulması ve hatta nefes aldığını hissettiği yer imajı vermelidir. Müşteri kapıdan içeri girdiği an oraya ait olduğunu yada orada olduğunu, kendisinin özel olduğunu hissetmelidir. İç Mimari Mağaza tasarımı müşteri ilk girdiği an, belki dışarıdan baktığı anda bile mağaza hakkındaki ilk olumlu yada olumsuz imajı çizer. Ulaşılamaz ama ulaşılır gibi görünen içeri girip alış verip yapmak için can attığı yer olmalı mağazanız.! İşte Ad iç mimarlık bu imajı müşterinize vermek için her türlü gayreti göstermeye hazırdır.

Mağaza tasarımına ne gerek var diye bilirsiniz ama son yıllarda yapılan anketler mağaza tasarımının ne derece önemli olduğunu göstermiştir. Başta külfet gibi görünen bu durum aslında tam tersine size 1 e 100 kazandıran bir yatırımdır, tabiki doğru mağaza tasarımı ile…

Mağaza tasarımı küçük mağazanızı büyük ve ferah gibi, büyük mağazanız varsa da çok ürün ve mal olmasına rağmen ferah ve iç açıcı gibi göstermedir.

Ad İç Mimarlık tasarım ve uygulama ekibinin büyük bir titizlik ve dikkat ile yarattığı Mağaza tasarımları kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek nitelikte çözümler üretmektedir

Mağazanızda müşterinin yada çalışanınızın ürünleri kolay, rahat, hızlı ulaşması müşteri memnuniyeti içinde şarttır.

Mağazanızın tasarımını yaparken öncelikle sizin fikirlerinizi alıyoruz, tam olarak nasıl bir şey istediğinizi anlamaya gayret gösteriyoruz. Sonra sizin isteklerinize göre hazırladığımız tasarımları sizin beğeninize sunuyoruz. Sizin seçtiğiniz tasarıma göre en kaliteli ama uygun fiyatlı ürünleri ile mağazanıza da girip mümkün olan en kısa sürede tasarımı tamamlayıp ayrılıyoruz. Size sadece Müşterilerinizi ağırlamanın keyfi kalacak.

 

                    Yeni bir projeniz mi var?

                       Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje formumuzu doldurmanız  yeterli..


sosyal medyada paylaş
Etiketler: , , ,