Cafe Tasarımları

kafe tasarım

Cafeler insanların alışveriş yaparken soluklandıkları, arkadaşları ile buluştukları, sadece kafa dinlemek için uğradıkları yada başka bir sürü sebeple rahatça uğradıkları çoğunlukla bir şeyler içip, küçük atıştırmalıklar tükettikleri yerdir. İşte bu ve bunun gibi nedenler ile cafeler iç açıcı, müşteriyi cezbedici, dışarıdan bakıldığında bile içeriye davet eden bir tasarıma sahip olmalıdır.

Cafeler; mutfak, salon, banyo, mağaza, hatta perde gibi pek çok tasarımın iç içe yapılması gereken mekanlardır.

Bütün bunları birbirine uydurmak kolay iş değildir. Yeri gelecek banyo tasarım modasına bile hakim olmanız gerekecek. Cafe endüstrisinde bütün bunlara hakim olan insan çok çok azdır. Kesin çok zevklisinizdir ona şüphemiz yok, ama bu zevkinizi sizin istediğiniz kriterlerde hazırlayacağımız tasarımları seçmekte kullanmanız sizin zaman emek ve hatta paranızdan kar demek olacak emin olun. Siz sadece cafeniz için ne istiyorsunuz, nasıl bir ambiyans istiyorsunuz, ne tip bir cafe olsun istiyorsunuz ve istediğiniz başka kriterler varsa onları bize iletin yeter

Ad İç Mimarlık olarak Biz sizler için Cafe Tasarımınız üstlenmeye hazır bekliyoruz. Bizi seçmenizin avantajları neler mi ?

Öncelikle sizin için piyasaya hakim durumdayız ne tip bir cafeniz varsa ona göre değişik tasarımlarımız olacak

Sonrasında anlaşırsak sizin istediğiniz tasarıma göre kullanılacak ürünler piyasanın en kaliteli ve en uygunları olacak.

Bu ürünler ile gelip her türlü montaj ve tamiratı yapacağız.

size sadece müşterilerinizi ağırlamak kalacak.

Sonuç olarak Stresin % 90 nından kurtuldunuz, emeğinizi ve enerjinizi müşterilere sakladınız, bir sürü parada cebinizde kaldı. Yetmedi Cafeniz dışarıdan, önünden geçeni öyle bir cezbediyor ki müşteriler akın akın geliyor.

Bu kadar avantajlı bir tasarımı nasıl olur da hala bize bırakmayıp düşünüyorsunuz!.  Arayın yüz yüze konuşalım varsa hala şüpheleriniz giderelim.

                                                      Yeni bir projeniz mi var.

Sizinle iletişime geçebilmemiz için, Proje formumuzu doldurmanız yeterli..


sosyal medyada paylaş
Etiketler: ,