Banyo Tasarımları

Banyonuzun Tasarımını Ad iç mimarlık olarak bize bıraktığınız an sizin istediğinize en yakın banyo tasarımı ile size dönmeye gayret edeceğiz emin olun. Modernden, klasiğe, eklektikten minimaliste siz sadece ne tarz istediğinize, özel bir malzeme ya da renk istiyor musunuz onu bize söyleyin yeter.

 

Sizin söyleminiz banyonuzun şekline baktıktan sonra banyo tasarımınız hakkında çalışmaya başlıyoruz Sizin banyonuza en uygun tasarımı sizle seçtikten sonra piyasanın en kaliteli ve de ucuz ürünleri ile beraber çalıştığımız en en iyi ustaları sokuyoruz banyonuza ve fazla uzatmadan kendi evimizin banyo tasarımını yaparmışçasına  yapıp teslim edeceğiz emin olun.

 

Banyo tasarımı sadece şu duvar şöyle olsun, bu duvar fayans olsun, duş şurada, lavabo burada şeklinde değildir. En pratik, en uygun, en kullanımı kolay, en ucuz ama kaliteli ve güzel malzeme demektir. Banyo tasarımı sanki salonunuz dizaynı kadar önemlidir ve kullanışlı olmalı; mekandan, yerden, eşyadan tasarruf sağlamalıdır. Biz sizin için bu tasarrufları düşünüyor ona göre dizayn ediyoruz.

 

Ad iç mimarlık  sadece dizayn edip geri çekilmez, size uygun dizayn edip geri çekilir. Banyonuz ve bütçenize en uygun tasarımı size sunar. Bu tasarımı ayrıca en kaliteli ürün ve mallardan seçerek yapar. Bütçenizin karşıladığı kadar ürün ve malları en kalitelisinden seçeriz ki biliyorsunuz çoğu zaman göze hitap eder müthiş olmuştur ama bir bakarsınız bir süre sonra dökülüyor bizde öyle bir durum olmaz olamaz.Biz altı üstü banyo tasarımı yapalım çekilelim mantığı ile hareket etmiyoruz. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.  Uzun süre kullanabileceğiniz ve 5 10 20 yıl sonra banyonuz   yenilenme yada siz yeniden yeniletmek isterseniz tekrar bizi aramanız yeni iç mimari firması aramanızdır amacımız. Çünkü dedik ya müşteri memnuniyeti

Arayın görüşelim sizin ihtiayacınız olan banyo tasarımını sunalım size


sosyal medyada paylaş
Etiketler: , , ,